• c-facebook

© 2015. Proudly created by SUPERHEROES PreSchool.  No animals were harmed in the making of this site.

Przedszkole językowe Superbohaterowie Warszawa Wesoła Stara Miłosna Klub Malucha Warszawa Przedszkole

Przedszkole o profilu międzynarodowym Przedszkole o rozszerzonej edukacji europejskiej

Newsletter'y

Dla usprawnienia i ułatwienia komunikacji Rodzic - Przedszkole, co miesiąc z góry na kilka tygodni, przygotowujemy materiał, w któym publikujemy to gdzie jedziemy, kogo gościmy, o czym się uczymy i wiele, wiele innych informacji.

Zachęcamy do czytania naszych newsletter'ów!  Na bieżąco otrzymujecie je Państwo na maila, a poniżej numery archiwalne.

10_11_2015

12_2015

01_2016

03_2016

04_2016

News

13.04.2016          Otrzymaliśmy Certyfikat projektu "Dzieciństwo bez próchnicy"

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy wyczekiwany certyfikat za udział w projekcie: "Dzieciństwo bez próchnicy". W projekcie braliśmy udział od 2012 roku. Program jest organizowany przez Szwajcarię oraz Ministerstwo Zdrowia.

W ramach profilaktyki przeciwpróchnicowej wdrożyliśmy odpowiednie procedury dotyczące utrzymania higieny jamy ustnej naszych przedszkolaków, szkoliłyśmy się w zakresie wiedzy
 przeciwdziałania próchnicy u dzieci. Zwieńczeniem naszych trudów był ubiegłoroczny przegląd stomatologiczny naszych dzieci, po którym okazało się, że zaledwie dwoje dzieci miało podejrzenie ubytku! Brawo Dzieci! Nie osiadamy jednak na laurach i dbamy o ząbki codzienie! Przy okazji przypominamy, iż kolejny przegląd już w przyszłą środę - 20.04.2016.