N a s z   S u p e r   T e a m   :)

Katarzyna Miłosz

Dyrektor Zarządzający

 

Doświadczenie w pracy z dziećmi i prowadzeniu placówki opiekuńczo - edukacyjnej zdobyła zakładając w 2011 roku, cieszące się dobrą renomą w Wesołej -  DoMIŚkowo. 

Jest absolwentką studiów magisterskich o profilu ekonomicznym oraz studiów wyższych o kierunku pedagogika przedszkolna z terapią zaburzeń rozwojowych.

Prywatnie jest mężatką i  mamą piątki dzieci: Pawła, Szymka, Mileny, Lilianki i Lesia. 

Efektem kilkuletniego pobytu za granicą, stała się pasja nauki języków obcych, która trwa do dziś. :)    Kocha swoją pracę i kocha dzieciaki !!! 

Beata Cierpińska

Zastępca Dyrektora Przedszkola. Nauczyciel wychowania przedszkolnego. 

Beata jest absolwentką Akademii Pedagogicznej w Częstochowie, na której uzyskała tytuł magistra na kierunku doradztwo zawodowe. Ukończyła również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie z zakresu pedagogiki przedszkolnej.

Beata mówi o sobie: „Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Staram się przekazywać dzieciom to, co dla mnie najważniejsze: miłość, radość oraz troskę, nie zapominając o potrzebie bezpieczeństwa, która jest bardzo ważna na tym etapie rozwoju”. Beata prowadzi grupę Żabek (najstarszą) wraz z obowiązkowym rocznym przygotowaniem przedszkolnym (zerówka).

Edyta Cieślak - Budyta

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

 

Edyta jest absolwentką Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie. W swojej karierze zawodowej ukończyła wiele kursów doskonalących warsztat pracy nauczyciela między innymi: metody przygotowującej do nauki czytania i pisania dr Ireny Majchrzak, adaptacji w przedszkolu, ukończyła kurs metody czytania i pisania Glottodydaktyka, „Czarodziejska moc bajek i baśni”, Dziecięca matematyka wg. Edyty Gruszczyk Kolczyńskiej. Edyta ma umiejętność patrzenia na świat oczyma dziecka. Kształtuje w dzieciach twórczą postawę, rozwija ich indywidualne zainteresowania i uzdolnienia. Cieszy ją wspólne odkrywanie świata z naszymi przedszkolakami.  Prowadzi naszą grupę Słoneczek  (średniaków). 

Kamolchanok "Birdy" Moichai

Neative speaker. Nauczyciel języka angielskiego. Drugi nauczyciel w najmłodszej grupie. 

Birdy pochodzi z Tajlandii. Pracowała wiele lat z dziećmi m.in. w Niemczech oraz w Stanach Zjednoczonych. Jest absolwentką studiów socjologicznych, finansowych oraz filologii angielskiej. Obecnie studiuje zaocznie na Uniwersytecie Warszawskim. W przedszkolu prowadzi zajęcia z języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych. Birdy lubi uczyć i poznawać świat oczami dzieci. Jest pogodną i ciepłą osobą, która ma wyjątkową pogodę ducha. Nasi milusińscy od pierwszego wejrzenia pokochali naszą obcojęzyczną koleżankę. Przedszkole jest dla niej miejscem gdzie kreatywne pomysły i inspiracja dzieci przeradza się w naukę pełną zabawy i humoru. W swojej pracy, Birdy stawia na indywidualne potrzeby każdego dziecka, ciepły i serdeczny, a zarazem konsekwentny kontakt z przedszkolakami. 

Dominika Gąsiorowska

Nauczyciel prowadzący w grupie Motylków

Dominika jest naszym nowym pracownikiem. Jest pogodną i uśmiechniętą osobą, która skradła serce naszym najmłodszym przedszkolakom. Dominika wróciła do pracy po przerwie związanej z wychowaniem dwójki wspaniałych dzieci: Tymona i Mai. Nasza nowa koleżanka stale podwyższa swoje kwalifikacje.Począwszy od października rozpoczyna studia na kierunku pedagogicznym. Dominika uważa, iż dobry nauczyciel powinien być wzorem osobowym dla swoich wychowanków, dawać osobisty przykład, być szczery i konsekwentny w działaniu a zarazem opanowany i cierpliwy.

Katarina Slutyskaya

 

Katarina jest z białorusińką. W wakacje 2019 wróciła z dwuletniego projektu edukacyjnego,
z Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała w przedszkolu integracyjnym.  Katarina jest absolwentką nauczycielskich studiów lingwistycznych. W naszym przedszkolu uczy dzieci języka angielskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyła zdobyła również pracując w niepublicznym przedszkolu w Krakowie. Kate ma umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z dziećmi, jest pogodna i uśmiechnięta.

Małgorzata  Gontarz

Logopeda dyplomowany, Terapeuta

 

Małgosia jest długoletnim naszym współpracownikiem.  Jest dyplomowanym logopedą / terapeutą, z kilkudziesięcioletnim stażem. Jest autorem publikacji dotyczących terapii logopedycznej oraz po prostu sympatykiem i ogromnym przyjacielem dzieci.  W naszym przedszkolu realizuje grupowe zajęcia logopedyczne oraz indywidualną terapię z dzieciakami, które potrzebują takiego wsparcia. 

Andrzej Żarnecki

Nauczyciel rytmiki z elementami kształcenia słuchu
      

Pan Andrzej jest absolwentem Akademii Bydgoskiej. Jest pianistą, kompozytorem, aranżerem oraz producentem muzycznym. Od kilkunastu lat pracuje w przedszkolach i dzieli się swoją pasją z dzieciakami. Jest również muzykiem zespołu Shooter's band oraz AniaBand. Zajmuje się również dubbingiem. Był kierownikiem muzycznym produkcji polskich wersji piosenek w bajkach: Książę Czaruś, Odlotowy nielot,
Zając Max, Fru, Siedmiu krasnoludków ratuję śpiącą królewnę, Czarnoksiężnik z Oz powrót Dorotki, Rycerz Blaszka... i wiele, wiele innych...

  • c-facebook

© 2015. Proudly created by SUPERHEROES PreSchool.  No animals were harmed in the making of this site.

Przedszkole językowe Superbohaterowie Warszawa Wesoła Stara Miłosna Klub Malucha Warszawa Przedszkole

Przedszkole o profilu międzynarodowym Przedszkole o rozszerzonej edukacji europejskiej