N a s z   S u p e r   T e a m   :)

Katarzyna Miłosz

Dyrektor Zarządzający

 

Doświadczenie w pracy z dziećmi i prowadzeniu placówki opiekuńczo - edukacyjnej zdobyła zakładając w 2011 roku, cieszący się bardzo dobrą renomą w Wesołej -  żłobek DoMIŚkowo. 

Jest absolwentką studiów magisterskich o profilu ekonomicznym oraz studiów wyższych o kierunku pedagogika przedszkolna z terapią zaburzeń rozwojowych.

Prywatnie jest mężatką i  mamą szóstki dzieci: Pawła, Szymka, Mileny, Lilianki, Lesia i Witusia. 

Efektem kilkuletniego pobytu za granicą, stała się pasja nauki języków obcych, która trwa do dziś. :)    Kocha swoją pracę i kocha dzieci !!! 

Beata Cierpińska

Zastępca Dyrektora Przedszkola. Nauczyciel wychowania przedszkolnego. 

Beata jest absolwentką Akademii Pedagogicznej w Częstochowie, na której uzyskała tytuł magistra na kierunku doradztwo zawodowe. Ukończyła również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie z zakresu pedagogiki przedszkolnej.

Beata mówi o sobie: „Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Staram się przekazywać dzieciom to, co dla mnie najważniejsze: miłość, radość oraz troskę, nie zapominając o potrzebie bezpieczeństwa, która jest bardzo ważna na tym etapie rozwoju”. Beata prowadzi grupę Żabek (najstarszą) wraz z obowiązkowym rocznym przygotowaniem przedszkolnym (zerówka).

Milena Zwierz

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

 

Milena jest absolwentką pedagogicznych studiów wyższych. Dyplom obroniła na Uniwersytecie Warszawskim. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy w przedszkolu. Milena ma umiejętność patrzenia na świat oczyma dziecka. Jest wrażliwą na potrzeby dzieci osobą. Kształtuje w przedszkolakach twórczą postawę, rozwija ich indywidualne zainteresowania i uzdolnienia. Cieszy ją wspólne odkrywanie świata z naszymi przedszkolakami.  Prowadzi grupę Słoneczek  (średniaków).  Prywatnie jest mamą. Ma dwóch synków: Piotrusia i Miłosza.

Katarina Slutyskaya

 

Katarina jest z białorusińką. W wakacje 2019 wróciła z dwuletniego projektu edukacyjnego,
z Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała w przedszkolu integracyjnym.  Katarina jest absolwentką nauczycielskich studiów lingwistycznych. W naszym przedszkolu uczy dzieci języka angielskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyła zdobyła również pracując w niepublicznym przedszkolu w Krakowie. Kate ma umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z dziećmi, jest pogodna i uśmiechnięta, przy czym bardzo skutecznie zachęca dzieci do komunikacji w języku angielskim.

Jest drugim nauczycielem / neative speakerem w grupie średniaków. 

Daria Horelenko

Neative speaker. Nauczyciel języka angielskiego. Drugi nauczyciel w najstarszej grupie. 

Daria pochodzi z Ukrainy. Jest obieżyświatem i kobietą wielu talentów! Pracowała wiele lat z dziećmi m.in. w w przedszkolu w Chinach, Indonezji, Niemczech oraz w Stanach Zjednoczonych. Jest absolwentką studiów nauczycielskich o specjalności nauczanie języka angielskiego. W przedszkolu prowadzi zajęcia z języka angielskiego w najstarszej grupie. Daria lubi uczyć i poznawać świat oczami dzieci. Nasi milusińscy od pierwszego wejrzenia pokochali naszą obcojęzyczną koleżankę. Przedszkole jest dla niej miejscem gdzie kreatywne pomysły i inspiracja dzieci przeradza się w naukę pełną zabawy i humoru. W swojej pracy, Daria stawia na indywidualne potrzeby każdego dziecka, ciepły i serdeczny, a zarazem konsekwentny kontakt z przedszkolakami. 

Sri "Tanti" Trisnayanti

Neative speaker. Nauczyciel wspomagający w grupie Motylków

Tanti pochodzi z Indonezji. Wychowała się na wyspie nieopodal Bali. Jest w Polsce od trzech lat. Właśnie ukończyła studia wyższe na warszawskiej Vistuli. Jest niesamowicie ciepłym człowiekiem. Kobietą całym sercem poświęcającą się dzieciom. Ma dar szybkiego nawiązywania kontaktów i relacji z dziećmi, co jak twierdzi ma dzięki temu, że sama jest z trojaczków (ma jeszcze dwie siostry). Bardzo rodzinna i związana z ojczyzną kobieta, która stale udowadnia, że "kobieta potrafi".

Katarzyna Zaleśna

Nauczyciel prowadzący w grupie Motylków

Katarzyna jest naszym nowym pracownikiem. Jest pogodną i uśmiechniętą osobą, która skradła serce naszym najmłodszym przedszkolakom. Kasia jest absolwentką licencjackich studiów pedagogicznych. Kasia wyznaje zasadę, że dobry nauczyciel powinien być wzorem osobowym dla swoich wychowanków, dawać osobisty przykład, być szczery i konsekwentny w działaniu a zarazem opanowany, ciepły i cierpliwy.

Małgorzata  Gontarz

Logopeda dyplomowany, Terapeuta

 

Małgosia jest długoletnim naszym współpracownikiem.  Jest dyplomowanym logopedą / terapeutą, z kilkudziesięcioletnim stażem. Jest autorem publikacji dotyczących terapii logopedycznej oraz po prostu sympatykiem i ogromnym przyjacielem dzieci.  W naszym przedszkolu realizuje grupowe zajęcia logopedyczne oraz indywidualną terapię z dzieciakami, które potrzebują takiego wsparcia. 

Andrzej Żarnecki

Nauczyciel rytmiki z elementami kształcenia słuchu
      

Pan Andrzej jest absolwentem Akademii Bydgoskiej. Jest pianistą, kompozytorem, aranżerem oraz producentem muzycznym. Od kilkunastu lat pracuje w przedszkolach i dzieli się swoją pasją z dzieciakami. Jest również muzykiem zespołu Shooter's band oraz AniaBand. Zajmuje się również dubbingiem. Był kierownikiem muzycznym produkcji polskich wersji piosenek w bajkach: Książę Czaruś, Odlotowy nielot,
Zając Max, Fru, Siedmiu krasnoludków ratuję śpiącą królewnę, Czarnoksiężnik z Oz powrót Dorotki, Rycerz Blaszka... i wiele, wiele innych...

  • c-facebook

© 2015. Proudly created by SUPERHEROES PreSchool.  No animals were harmed in the making of this site.

Przedszkole językowe Superbohaterowie Warszawa Wesoła Stara Miłosna Klub Malucha Warszawa Przedszkole

Przedszkole o profilu międzynarodowym Przedszkole o rozszerzonej edukacji europejskiej