top of page

N a s z   S u p e r   T e a m   :)

kasia.jpg
69962296_523967708338040_586040537270714
Katarina.jpg
Katarzyna Miłosz

Dyrektor Zarządzający

 

Doświadczenie w pracy z dziećmi i prowadzeniu placówki opiekuńczo - edukacyjnej zdobyła zakładając w 2011 roku, cieszący się bardzo dobrą renomą w Wesołej -  żłobek DoMIŚkowo. 

Jest absolwentką studiów magisterskich o profilu ekonomicznym oraz studiów wyższych o kierunku pedagogika przedszkolna z terapią zaburzeń rozwojowych.

Prywatnie jest mężatką i  mamą szóstki dzieci: Pawła, Szymka, Mileny, Lilianki, Lesia i Witusia. 

Efektem kilkuletniego pobytu za granicą, stała się pasja nauki języków obcych, która trwa do dziś. :)    Kocha swoją pracę i kocha dzieci !!! 

Beata Cierpińska

Zastępca Dyrektora Przedszkola. Nauczyciel wychowania przedszkolnego. 

Beata jest absolwentką Akademii Pedagogicznej w Częstochowie, na której uzyskała tytuł magistra na kierunku doradztwo zawodowe. Ukończyła również studia podyplomowe w Wyższej Szkole Pedagogicznej Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie z zakresu pedagogiki przedszkolnej.

Beata mówi o sobie: „Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Staram się przekazywać dzieciom to, co dla mnie najważniejsze: miłość, radość oraz troskę, nie zapominając o potrzebie bezpieczeństwa, która jest bardzo ważna na tym etapie rozwoju”. Beata prowadzi grupę Żabek (najstarszą) wraz z obowiązkowym rocznym przygotowaniem przedszkolnym (zerówka).

Kate Slutyskaya

 

Kate pochodzi z Białorusi. W wakacje 2019 wróciła z dwuletniego projektu edukacyjnego, z Wielkiej Brytanii, gdzie pracowała w przedszkolu integracyjnym. Od tego momentu pracuje u nas :). Katarina jest absolwentką nauczycielskich studiów lingwistycznych. W naszym przedszkolu uczy dzieci języka angielskiego. Doświadczenie zawodowe zdobyła również pracując w niepublicznym przedszkolu w Krakowie. Kate ma głowę pełną pomysłów na urozmaicenie naszym przedszkolakom zajęć. Koleżanka ma umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z dziećmi, jest pogodna i uśmiechnięta, przy czym bardzo skutecznie zachęca dzieci do komunikacji w języku angielskim.

Jest drugim nauczycielem / neative speakerem w grupie średniaków. 

Dorota Dzwiniel

Nauczyciel wychowania przedszkolnego / pedagog specjalny

 

Dorota jest absolwentką pedagogicznych studiów wyższych. Dyplom obroniła na Uniwersytecie Warszawskim. Ma kilkuletnie doświadczenie w pracy w przedszkolu. Dorota ma umiejętność patrzenia na świat oczyma dziecka. Jest wrażliwą na potrzeby dzieci osobą. Kształtuje w przedszkolakach twórczą postawę, rozwija ich indywidualne zainteresowania i uzdolnienia. Cieszy ją wspólne odkrywanie świata z naszymi przedszkolakami.  Prowadzi grupę Słoneczek  (średniaków).  Prywatnie jest mamą córki Julii.

Maryia Hanharova 

Neative speaker. Nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego. Drugi nauczyciel w średniej grupie. 

Daria pochodzi z Ukrainy. Jest obieżyświatem i kobietą wielu talentów! Pracowała wiele lat z dziećmi m.in. w w przedszkolu w Chinach, Indonezji, Niemczech oraz w Stanach Zjednoczonych. Jest absolwentką studiów nauczycielskich o specjalności nauczanie języka angielskiego. W przedszkolu prowadzi zajęcia z języka angielskiego w najstarszej grupie. Daria lubi uczyć i poznawać świat oczami dzieci. Nasi milusińscy od pierwszego wejrzenia pokochali naszą obcojęzyczną koleżankę. Przedszkole jest dla niej miejscem gdzie kreatywne pomysły i inspiracja dzieci przeradza się w naukę pełną zabawy i humoru. W swojej pracy, Daria stawia na indywidualne potrzeby każdego dziecka, ciepły i serdeczny, a zarazem konsekwentny kontakt z przedszkolakami. 

Aisyah Mumary Songbatumis

Neative speaker. Nauczyciel wspomagający w grupie Motylków

Aisyah pochodzi z Indonezji. Wychowała się na wyspie nieopodal Bali. Jest w Polsce od trzech lat. Właśnie ukończyła studia wyższe na warszawskiej Vistuli. Jest niesamowicie ciepłym człowiekiem. Kobietą całym sercem poświęcającą się dzieciom. Ma dar szybkiego nawiązywania kontaktów i relacji z dziećmi, co jak twierdzi ma dzięki temu, że sama jest z trojaczków (ma jeszcze dwie siostry). Bardzo rodzinna i związana z ojczyzną kobieta, która stale udowadnia, że "kobieta potrafi".

20190312_100926.jpg
Małgorzata  Gontarz

Logopeda dyplomowany, Terapeuta

 

Małgosia jest długoletnim naszym współpracownikiem.  Jest dyplomowanym logopedą / terapeutą, z kilkudziesięcioletnim stażem. Jest autorem publikacji dotyczących terapii logopedycznej oraz po prostu sympatykiem i ogromnym przyjacielem dzieci.  W naszym przedszkolu realizuje grupowe zajęcia logopedyczne oraz indywidualną terapię z dzieciakami, które potrzebują takiego wsparcia. 

Piotr Skała

Nauczyciel rytmiki z elementami kształcenia słuchu
      

Piotr jest absolwentem akademii muzycznej. Jest pianistą, kompozytorem, aranżerem oraz producentem muzycznym. Od kilkunastu lat pracuje w przedszkolach i dzieli się swoją pasją z dzieciakami.

bottom of page